Lesrooster 2019 – 2020

Maandag

9:30 – 10:00 – dreumes dansles met mama (1-2 jaar oud) – AANMELDEN
10:00 – 10:30 – Peuterballet (3-jarigen) – nieuwe groep – AANMELDEN
10:30 – 11:30 – Klassieke Ballet voor 50+ – nieuwe groep – AANMELDEN
11:30 – 12:30 – Pilates

16:00 – 18:00 – Selectie groep
18:00 – 18:30 – Spitzen les (v.a. 10 jaar) – AANMELDEN
18:30 – 19:30 – Ballet Barre Fitness Workout – AANMELDEN
19:30 – 20:30 – Pre-Natale/ Zwangerschap les – AANMELDEN

Dinsdag

9:30 – 10:00 – Peuters balletles – nieuwe groep – AANMELDEN
10:00 – 10:30 – Dreumes & mama (1-2 jaar) – AANMELDEN
10:30 – 11:20 – Pilates (volwassenen) – AANMELDEN

15:45 – 16:30 – Kleuters Ballet (4-5 jaar) – AANMELDEN
16:30 – 17:30 – Klassieke Ballet (6-9 jaar) – AANMELDEN
17:30 – 18:30 – Klassieke Ballet (9-12 jaar) –AANMELDEN
18:30 – 19:30 – Spitzen ( 10-12 jaar) – AANMELDEN
19:00 – 20:00 – Klassieke Ballet volwassenen – AANMELDEN
20:00 – 21:00 – Ballet Barre Workout – volwassenen – AANMELDEN

woensdag

9:30 – 10:15 – Pre-Natale/ Zwangerschap les – AANMELDEN
10:15 – 11:00 – Baby & Mama les – AANMELDEN
11:00 – 11:30 – dreumes dansles met mama (1-2 jaar) – AANMELDEN
11:30 – 12:00 -Peuterballet (3-jarigen) – AANMELDEN

13:30 – 14:15 – Jongens Balletles (4-8 jaar) – AANMELDEN
14:15 – 15:00  – Jongens Jazzdans/ acrobatiek les (4-8 jaar) – AANMELDEN
15:00 – 16:00 – Klassieke Ballet (9-12 jaar) – AANMELDEN
16:00 – 17:00 – Contemporary/ acrobatiek (9-12 jaar) – AANMELDEN
17:00 – 18:00  – Klassieke Ballet (12-15 jaar) – AANMELDEN
18:00 – 19:00 – Klassieke Ballet (15-20 jaar) – AANMELDEN
19:00 – 19:30 – Spitzen les (v.a. 12 jaar) – AANMELDEN
19:30 – 20:30 – Klassieke ballet volwassenen – gevorderde – AANMELDEN
20:30 – 21:00 – Spitzen volwassenen – AANMELDEN
21:00 – 22:00 – Pilates – AANMELDEN

donderdag

9:30 – 10:30 – Ballet Barre Workout – volwassenen – AANMELDEN
10:30 – 11:30 – Klassieke Ballet (volwassenen) AANMELDEN
11:30 – 12:30 – Pilates – AANMELDEN

15:30 – 16:00 – Peuterdans (3-jarigen) – AANMELDEN
16:00 – 16:45 – Kleuters Ballet (4-5 jaar) –  AANMELDEN
16:45 – 17:45 – Klassieke Ballet ( 6-9 jaar) – AANMELDEN
17:45 – 18:45 – Klassieke Ballet ( 12-16 jaar) – AANMELDEN
19:00 – 20:00 – Modern/Contemporary (12-16 jaar) – AANMELDEN
20:00 – 21:00 – Contemporary – volwassenen – AANMELDEN

vrijdag

9:00 – 10:00 – Pilates – AANMELDEN
10:00 – 10:45 – Baby & Mama lessen – AANMELDEN
10:45 – 11:30 – Klassieke Ballet 50+  AANMELDEN

15:00 – 15:30 – Peuterballet (3-4 jaar) – AANMELDEN
15:30 – 16:15 – Kleuters Ballet (4-5 jaar) – nieuwe groepAANMELDEN
16:15 – 19:00 – Selectie groepen 
19:00 – 20:00 – Klassieke Ballet (12-15 jaar) – nieuwe groep – AANMELDEN
20: 00 – 20:30 – Spitzen les (v.a. 12 jaar) – wachtlijst – AANMELDEN

zaterdag

9:00 – 9:30 – dreumes met mama dansles (1-2 jaar) – AANMELDEN
9:30 – 10:15 – Kleuters Ballet (4-5 jaar) –  AANMELDEN
10:15 – 11:00 – Kleuters Jazzdans/ acrobatiek (4-5 jaar) – AANMELDEN
11:00 – 12:00 – Klassieke Ballet (6-8 jaar) – AANMELDEN

12:00 – 13:00 – Jazzdans/ acrobatiek (6-8 jaar) – AANMELDEN
13:00 – 14:00 – Klassieke Ballet (9-12 jaar) – AANMELDEN
14:00 –  15:00 – Klasseke Ballet ( 16-20 jaar) –  AANMELDEN
15:00 – 15:30 -Spitzenles (v.a. 16 jaar) –  AANMELDEN

zondag

10:00 – 10:30 – dreumes met mama dansles (1-2 jaar) – vol
10:30 – 11:30 – Klassieke Ballet (6-9 jaar) – AANMELDEN  
11:30 – 12:15 – Kleuters Ballet (4-5 jaar) – AANMELDEN
12:15 – 13:00 – Jongens Balletles (4-8 jaar) – AANMELDEN